Tělocvičná jednota Sokol Svratouch Vás zve na společné setkání u pramene Chrudimky, které pořádá Český svaz turistů dne 30.12.2019. Společný odchod je ve 13,30 hodin od místní sokolovny. Sebou si vezměte špekáčky, dobrou náladu a případně něco na zahřátí.

Fotbalový oddíl TJ Sokol Svratouch Vás srdečně zve na tradiční silvestrovský fotbálek. Těšíme se na všechny hráče i diváky, kteří přijdou a stráví s námi společně dopoledne posledního dne v roce 2019. Svařáček + něco k zakousnutí samozřejmostí. Sraz hráčů je v 9:45 na hřišti. Při nepřízni počasí se akce bude konat v místní sokolovně.

Tělocvičná jednota Sokol Svratouch Vás zve na novoroční setkání na Devíti skalách. Společný odchod je v 11,30 hodin od dolní zastávky. Špekáčky opět sebou.