Výsledky dalšího kola

Okresní přebor muži:

SvratouchSkuteč 0:2 (0:0)

Branky: 54. Polanský Martin, 85. Sysel Roman

Krajská soutěž dorostu:

SvratouchPardubičky B 7:3 (4:3)

Branky: 4. Bureš Martin, 10. Bureš Martin, 17. Bureš Martin, 30. Kaštánek Martin, 56. Humlíček Adam, 65. Jiruše Vladimír, 83. Bureš Martin – 16. Svoboda Tomáš, 27. Maršálek Jakub, 43. Maršálek Jakub

Okresní přebor starších žáků:

 SvratouchVítanov/Kameničky 15:0 (6:0)

Branky: 2. Gregor Josef, 3. Gregor Josef, 20. Gregor Josef, 28. Gregor Jiří, 31. Šiler Radek, 32. Šiler Radek, 38. Hobza Miloš, 41. Hobza Miloš, 53. Hobza Miloš, 55. Hobza Miloš, 59. Gregor Jiří, 60. Šiler Radek, 64. Gregor Josef, 66. Vítek Petr, 68. Jandert Josef

Okresní přebor mladších žáků:

SvratouchRosice/Hrochův Týnec 0:2 (0:1)

Branky: 12. Horvát Lukáš, 36. Horych Petr

 

Tabulka muži

# Klub Z V R P S B
1. Rozhovice 8 8 0 0 22:06 24
2. Holetín 8 6 1 1 19:09 19
3. Tuněchody A 8 6 0 2 12:07 18
4. Prosetín 8 5 1 2 23:11 16
5. Zaječice 8 5 0 3 18:15 15
6. Kočí 8 5 0 3 11:09 15
7. Miřetice A 8 4 1 3 14:08 13
8. Kameničky A 8 3 3 2 14:13 12
9. Svratouch 8 2 3 3 16:19 9
10. Ronov A 8 3 0 5 14:20 9
11. Svídnice 8 2 2 4 14:23 8
12. Vítanov 8 2 1 5 11:18 7
13. Krouna A 8 2 1 5 7:14 7
14. Křižanovice 8 2 0 6 8:16 6
15. Skuteč 8 1 1 6 10:16 4
16. Chrast 8 0 2 6 5:14 2

Výsledky dalšího kola!!

Okresní přebor muži:

Zaječice – Svratouch 2:0 (1:0)
Branky: 29. Konrád Jiří, 72. Konrád Jiří
Tabulka

Krajská soutěž dorostu
Opatovice n. L. – Svratouch 2:1 (1:1)
Branky: 35. Morávek David, 52. Kouba Václav – 6. Vávra Petr
Tabulka


Okresní přebor starších žáků

Proseč – Svratouch 1:8 (1:4)
Branky: 11. Beránek Václav – 2. Šiler Radek, 7. Šiler Radek, 19. Gregor Jiří, 24. Gregor Jiří, 57. Hobza Miloš, 58. Stodola David, 59. Gregor Jiří, 69. Gregor Jiří
Tabulka

Mladší žáci měli volno
Tabulka

Výsledky dalšího kola!

Okresní přebor muži

Vítanov – Svratouch 5:2 (2:1)
Branky: 26. Myška Vít, 45. Kučera Roman, 49. Cestr Martin, 52. Jůn Jan (pen.), 97. Šulc Michal – 38. Macháček Zdeněk, 69. Drahoš Jakub

Svratouch – Křižanovice 5:4 (2:2)
Branky: 3. Pavlík Martin, 24. Lampárek David, 47. Bureš Martin, 78. Pavlík Martin, 80. Lampárek David – 27. Pilař Ondřej, 31. Kadlec Radek, 48. Pecina Milan, 71. Pecina Milan

Krajská soutěž dorostu skupina A

Kameničky – Svratouch 1:5 (1:2)
Branky: 31. Bureš Tomáš – 36. Šuhaj Marek, 39. Spilko Tomáš, 81. Bureš Martin, 82. Bureš Martin, 90. Bureš Martin

Svratouch – Paramo Pardubice 5:1 (5:0)
Branky: 1. Bureš Martin, 3. Kaplan Jan, 20. Bureš Martin, 33. Kaštánek Martin, 39. Spilko Tomáš – 78. Pečinka Ondřej (Pokračování textu…)

Výsledky dalšího kola!

Okresní přebor dospělých
Svratouch – Miřetice A 2:3 (1:3)
Branky: 5. Macháček Zdeněk, 48. Macháček Zdeněk – 10. Polívka Ondřej, 16. Řezníček Petr, 25. Řezníček Petr

I. třída dorostu

Svratouch – Moravany/Chroustovice 1:5 (0:3)
Branky: 57. Šuhaj Marek – 17. Bareš Tomáš, 28. Shejbal Radek, 36. Hynek Richard, 46. Hájek Jakub, 82. Bareš Tomáš

Okresní přebor starších žáků
Ctětín/Nasavrky – Svratouch 0:9 (0:2)
Branky: 12. Gregor Josef, 17. Gregor Josef, 40. Hobza Miloš, 49. Hobza Miloš, 50. Šiler Radek, 58. Gregorová Aneta, 61. Janeba Martin, 65. Klivar Nikolas, 69. Hobza Miloš

Okresní přebor mladších žáků
Svratouch – Hlinsko B 4:2 (1:1)
Branky: 27. Prokůpek Kryštof, 33. Matoušek Petr, 37. Matoušek Petr, 53. Prokůpek Kryštof – 12. Štorek Daniel, 57. Vacek Vojtěch

Okresní přebor dospělých
Prosetín – Svratouch 3:3
Branky: 12. Vodvárka Roman, 14. Ročňák David, 71. Remeš Martin – 6. Černý Marek, 31. Macháček Zdeněk (pen.), 77. Pavlík Martin

I. třída dorostu
Miřetice : Svratouch 1:6
Branky: 36. Skalický Lukáš – 18. Bureš Martin, 24. Spilko Tomáš, 60. Kaštánek Martin, 61. Lédl Jakub, 80. Vávra Petr, 81. Spilko Tomáš

Okresní přebor starších žáků
Vítanov/Kameničky – Svratouch 1:5
Branky: 60. Gajdoš Ondřej – 10. Gregor Jiří, 20. Šiler Radek, 34. Gregor Jiří, 50. Šiler Radek, 65. Vítek Petr

Okresní přebor mladších žáků
Luže – Svratouch 6:0

Výsledky dalšího kola

Okresní přebor dospělých

SvratouchSvídnice3:1 (1:1)
Branky: 44. Černý Marek, 55. Chaloupka Tomáš, 80. Chaloupka Tomáš – 35. Zelenka Jan

I. třída dorostu

SvratouchLuže 3:2 (1:2)

Branky: 35. Kaplan Jan, 72. Spilko Tomáš, 88. Kaštánek Martin – 21. Kopecký Marek, 24. Kopecký Marek

Okresní přebor starších žáků

SvratouchProseč 15:1 (4:0)

Branky: 8. Gregor Josef, 12. Stodola David, 23. Hobza Miloš, 29. Gregor Jiří, 37. Jandert Josef, 38. Jadrný Petr, 41. Gregor Jiří, 50. Klivar Nikolas, 52. Janeba Martin, 56. Šiler Radek, 58. Gregor Jiří, 60. Gregor Josef, 62. Hobza Miloš, 65. Gregor Jiří, 68. Hobza Miloš – 36. Nekvinda Jan

Okresní přebor mladších žáků

SvratouchKameničky/Vítanov 3:2 (1:1)

Branky: 15. Matoušek Petr, 40. Matoušek Petr, 55. Matoušek Petr – 18. Černý Patrik, 35. Řezníček Lukáš