Dorost TJ Sokola Svratouch zvítězil v 1.třídě skupiny B krajského přeboru dorostu  se ziskem 48bodů a skóre 91:11 s náskokem 4.bodů na druhý Prosetín.

K předání poháru došlo na hřišti Sokola Svratouch v přestávce mistrovského utkání mužů. Pohá předával p. Marti Kapitán(zástupce OFS chrudim – pro mládežnicé kategorie). Jelikož je zároveň i hráčem Svratouchu, byl rád, že se to našemu dorostu podřilo a popřál jim do nových ročníků další úspěchy. Poté si vzal slovo jeden z trenérů dorostu, který děkoval všem hráčům za výkony a přístup k zápasům i tréninkům, dále poděkoval i rodičům hráčů i těm, kteří se podíleli na chodu jejich mužstva co se týče dopravy na zápasy atd. Poděkoval hráčům kteří po seoně končí a přestupují do mužských kategorií aby se jim dařilo tak jako v dorostu. Poté si vzal slovo předseda fotbalového oddílu který také poděkoval za výborné výkony a popřal všem další úspěchy.

Foto z předání viz . FOTOGALERIE