Branky: Kyncl, Černý(pen), Drahoš, Chaloupka, Pavlík – Čížek, Bakeš, O. Pilař, Novák.

Domácí začali utkání lépe a po tečované střele Kyncla se ujali vedení. Do přestávky ale Křižanovice ze dvou nenápadných akcí dokázaly stav otočit. V úvodu druhé půle hosté přidali třetí úspěch a se Svratouchem to vypadalo bledě (1:3). Jenže domácí zabrali a brankami Drahoše a Černého z penalty vyrovnali. Tento stav však nevydržel dlouho a Křižanovice šly po jedné z mála akcí znovu do vedení. Chaloupka však znovu srovnal (4:4) a když se již zdálo, že zápas skončí nerozhodně, vstřelil vítězný gól z rychlého protiútoku Pavlík, který přeloboval vyběhnutého gólmana. Svratouch se tak raduje ze tří tolik potřebných bodů.

Sokol Svratouch: Šmahel Marek, Chaloupka, Popelka, Kapitán Drahoš, Kyncl, Černý, Pavlík Bodlák, Bureš (Janušínský, Jelínek, Kaplan, Kašpar).
SK Křižanovice: Bejr F. Pecina, Čížek, O. Pecina, O. Pilař, M. Žák, J. Žák, Novák, Bakeš, Štěpán, L. Pilař (Gregor, Mastík).